Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Bronkowice – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 236 m²

na sprzedaż siedlisko ze starodrzewem w Górach Świętokrzyskich Lokalizacja: bronkowice 29a - Górna Wieś, gmina Pawłów, powiat starachowicki, woj. świętokrzyskie, działka nr ew.: 90 Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Domaszowice(Bronkowice + 25 km)

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz przestronnego, nowoczesnego miejsca do życia, gdzie komfort łączy się z funkcjonalnym układem i spokojem? Ten segment na prestiżowym, zamkniętym osiedlu spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Godów

Godów(Bronkowice + 14 km)

550 000 zł42,50 m² 12 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:8 794 m²

Do sprzedaży nieruchomość we wsi Godów gmina Pawłów. Działka budowlano-rolna o powierzchni 8794m2 w formie prostokąta o szerokości 41m i długości 208m, częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Daleszyce(Bronkowice + 24 km)

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Dom ok. 160 m użytkowej (ok. 180 m całkowitej) Daleszyce, ul. Kościelna Na sprzedaż dom położony w miejscowości Daleszyce, przy ulicy Kościelnej, na działce o powierzchni 776,44.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wilków

Wilków(Bronkowice + 13 km)

729 000 zł146 m² 4 993,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni użytkowej około 146 m2, zlokalizowany w miejscowości Wilków, gmina Bodzentyn, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz obszaru Natura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Święta Katarzyna

Święta Katarzyna(Bronkowice + 12 km)

549 000 zł96,77 m² 5 673,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 869 m²

Biuro nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż dom w wyjątkowej lokalizacji - u podnóża Góry Łysicy! Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w Świętej Katarzynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Podlesie

Południe,Starachowice(Bronkowice + 9 km)

930 000 zł84,10 m² 11 058,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Do sprzedaży nowoczesny dom na osiedlu Południe , w bardzo cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu lasu. Dom parterowy o powierzchni użytkowej 84,10m2 wybudowany w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Foliowa

Masłów Pierwszy(Bronkowice + 21 km)

850 000 zł128,37 m² 6 621,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom W masłowie pierwszym nowoczesna architektura energooszczędny standard Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Chłopickiego

Południe,Starachowice(Bronkowice + 9 km)

1 560 000 zł239 m² 6 527,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:595 m²

Wyjątkowy dom z potencjałem Osiedle Południe Szukasz przestrzeni, która łączy komfortowe życie rodzinne z możliwością prowadzenia własnego biznesu? Prezentujemy niezwykle przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą, ul. 1 Maja

Piłsudskiego,Skarżysko-Kamienna(Bronkowice + 18 km)

2 800 000 zł1 456 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 526 m²

| na sprzedaż kamienica o pow. całkowitej ok. 1456 m2 , pow. użytkowej ok. 1086 m 2 zlokalizowana w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. 1 maja. Kamienica oddana do użytku w 1937 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Koszykowa

Suchedniów(Bronkowice + 14 km)

475 749 zł177 m² 2 687,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 370 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Nieruchomościowa Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij