Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Bronkowice - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Skałka,Starachowice(Bronkowice + 9 km)

250 000 zł2 100 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Działkę budowlaną 2100 m2 z mpzp w Starachowicach! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Masłów Pierwszy

Masłów Pierwszy(Bronkowice + 21 km)

325 000 zł1 517 m² 214,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniowa o powierzchni 1542m2 i wymiarach 25x60. Dzialka z dojazdem droga asfaltową. Możliwość podziału na dwie mniejsze. Do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona, ul. Przymiarki

Młynek(Bronkowice + 16 km)

80 000 zł12 800 m² 6,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka rolna we wsi Młynek. Działka o powierzchni 1,28ha , szerokość od frontu 10,60m, z poszerzeniem do 16m. Media: gaz w działce, woda, kanalizacja i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Ciekoty

Ciekoty(Bronkowice + 16 km)

179 900 zł1 078 m² 166,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja tylko U nas Biuro Nieruchomości premium apartment prezentuje na sprzedaż działkę w gminie Masłów, miejscowość Ciekoty, o powierzchni 1078 m bez zabudowań. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Stoku

Starachowice(Bronkowice + 9 km)

200 000 zł2 120 m² 94,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przy ulicy Na Stoku Starachowice Górne. Działka o powierzchni 2120m2 w kształcie prostokąta o szerokości od frontu 25m. Działka ze spadkiem w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Starachowice(Bronkowice + 9 km)

399 500 zł3 473 m² 115,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o powierzchni 3473m2 na ulicy Turystycznej. Działka w kształcie litery Lod frontu szerokość 24, na końcu działki 70m, szerokość 60m.Bardzo cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wawrzeńczyce

Wawrzeńczyce(Bronkowice + 9 km)

160 000 zł5 337 m² 29,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje Na sprzedaż działka rolno-budwlana o powierzchni 5337m2 numer ewidencyjny 221/4, położona w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Świrna(Bronkowice + 25 km)

107 000 zł1 000 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę pod wymarzony dom w miejscowości Świrna. Działka o powierzchni 1000m2 usytuowana w miejscowości Świrna, gm. Bodzechów pod Ostrowcem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Daleszyce

Daleszyce(Bronkowice + 24 km)

370 000 zł4 100 m² 90,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 4100 m2 , zlokalizowana w Marzyszu, w gm. Daleszyce. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii zabudowy, płaska, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Zagnańsk

Zagnańsk(Bronkowice + 24 km)

129 900 zł1 212 m² 107,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bronkowice

Bronkowice,świętokrzyskie

90 000 zł3 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 1/3 rolno-budowlana zlokalizowana w miejscowości Bronkowice gmina Pawłów, położona w pięknej okolicy Gór Świetokrzyskich granicząca z Sieradowickim Parkiem Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bronkowice

Bronkowice,świętokrzyskie

120 000 zł5 000 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo połpżona działka w terenie zróżnicowanym z przewagą równego. Od starachowic ok 15km. Od Warszawy ok. 170km. wszystkie media w drodze przy działce .

Zamknij
+0 km

Kupię